!-- Load Facebook SDK for JavaScript -->

Przed nami kolejny ciekawy projekt – INIEMAMOCNYCH (edycja I)

Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy Dywity, zaprosiliśmy do dywickich świetlic Pawła i Joannę Ejzenbergów.

Paweł Ejzenberg został w roku 2012 Finalistą Programu Mam talent, rok później otrzymał z rąk Prezydenta RP nagrodę „Człowiek bez barier”, w kolejnych latach został Radnym Miasta Olsztyna.

Nieustannie koncertuje, znakomicie gra w showdown i jest przede wszystkim przemiłym człowiekiem, który jako osoba niewidoma, jest niezwykle samodzielny i serdeczny. Paweł udowadnia swoim życiem, że żadne bariery nie mogą zatrzymać tego kto ma marzenia, kto dąży do celu, kto pokonuje lęki, niemoce i idzie naprzód.

A spotkanie, trwające około 1.5 h, dedykowane dzieciom i młodzieży w ramach projektu „INIEMAMOCNYCH” ma na celu pogłębienie świadomości jak wygląda „dzień jak co dzień” kogoś takiego jak Paweł. Zaistnieje szansa uzyskania odpowiedzi na pytania: Czy bez psa przewodnika można bez trudu przejść przez miasto z punktu A do punktu B? Czy istnieją instrumentaria, które ułatwiają funkcjonowanie w niepozbawionej wyzwań codzienności? Konwencja wydarzenia stworzy również przestrzeń do empirycznego jej doświadczania choćby przy powszednim stole.

Zatem zapraszamy!

Oto daty i miejsca spotkań:

14.11.2017 (wtorek): godz. 17.00

  • Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

18.11.2017 (sobota):

  • godz. 10.00 – Świetlica w Spręcowie
  • godz. 12.30 – Przedszkole Mali Odkrywcy w Różnowie
  • godz. 15.00 – CTMiR na Wadągu.

Gospodarzom dziękujemy za miłe przyjęcie.  Zaproście koleżanki, kolegów, siostry, kuzynów i przybywajcie!!!

Mamy dla Was również propozycję nie do odrzucenia. Ostatnie spotkanie w ramach projektu „INIEMAMOCNYCH” może stać się pierwszym otwierającym drzwi przez Was wybranych miejsc. Gdybyście chcieli zorganizować takie spotkanie u siebie w szkole, w Domu Kultury, bądź wszędzie tam gdzie znajdą się chętni by spotkać się z „człowiekiem bez barier” i zaczerpnąć inspiracji do wdzięczności za każdy dzień piszcie na adres e-mail: kontakt@fundacja36i6.pl