!-- Load Facebook SDK for JavaScript -->

Twórcze warsztaty kolędowe (online)

13.12.2020 roku odbyły się warsztaty z tworzenia muzycznych życzeń, czyli cos twórczego i świątecznego dla dzieci oraz młodzieży, z extra Konkursem. Zaprosiliśmy na tę perlistą chwilę nieprzeciętną wokalistkę, kompozytorkę i cymbalistkę -Anię Brodę. Pierwsza, warsztatowa odsłona przyniosła wiele radości nam, Ani i dzieciom, które wzięły udział w warsztatach muzycznych/kolędowych.

Czekając na śnieg, zapachy pomarańczy i cynamonu snujące się po całym domu przepełnionym w czasie Świąt ciepłem i życzliwością, zrobiliśmy krok w stronę tego magicznego czasu i pokolędowaliśmy wspólnie z Anią Brodą. 20.12.2020 o godzinie 17.00 roku odbył się koncert on-line „Nad Betlejem jasna gwiazda świeciła”. Był to koncert kolęd tradycyjnych i klasycznych. Artystka zaprezentowała kolędy z Warmii i Mazur oraz dobrze znane pieśni bożonarodzeniowe. Ania Broda zaśpiewała, zagrała na cymbałach, kantelach, pianie, dzwonkach pentatonicznych. Gościnnie wystąpiła nasza wszechstronnie uzdolniona Ewa Giska.

Dzięki dofinansowaniu projektu przez Gminę Dywity, udział w obu wydarzeniach był bezpłatny. Kłaniamy się nisko dziękując za wspieranie naszych inicjatyw.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji dźwięku i wizji-Mariuszowi Dobrzenieckiemu i Tomaszowi Wróblewskiemu. Nie dość, że świetni fachowcy, to do tego wspaniali ludzie!