Kobietki Małe i Duże (II edycja)

Kobietki Małe i Duże – czyli warsztaty piękności dla mam i nastoletnich córek – II edycja

Dialog między mamą i córką to „studnia skarbów”, którą trzeba chronić i pielęgnować. Czujemy pismo nosem tak jak Wy, nasze współtowarzyszki fundacyjnej podróży i mamy coś dla Was!

Dajemy Wam przestrzeń do budowania relacji podczas drugiej warsztatowej odsłony spotkania opierającego się na  projekcie powstałym w ramach zadania pn.: Wspieranie integracji społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym – organizacja działań wspierających rodzinę – „NArodziny marzeń”.

A w programie tym razem:

1. Zajęcia z Brygidą Dremo – profesjonalną kosmetyczką z Akademii Urody Brigitte (Villa Palace)

• omówienie kształtu twarzy, kształtu oka oraz tricków makijażowych,
  • tworzenie przez grupę kompozycji makijażowych na face chart’ach.
  • poznanie technik budowania kompozycji kolorystycznych na powiekach inspirując się kolorowymi magazynami, trendami i indywidualnym gustem.

2. Zajęcia z Magdą Pietrzak

• zapoznanie z techniką plastyczną transferu i dequpage,
  • jak w prosty sposób ozdabiać otaczające nas przedmioty, jak stare zamienić w nowe, jak zrobić wymarzony nadruk na koszulce, lub torbie domowym sposobem

Będziemy uczyć się tych technik na różnych materiałach—szkle, tkaninie, papierze, drewnie—aby pokazać, że wszystko jesteśmy w stanie ozdobić. Wystarczy ciut wyobraźni, żeby upiększyć otaczającą nas przestrzeń.

Drogie Panie! Przynieście wspólne zdjęcie z córką wydrukowane na drukarce LASEROWEJ (nie atramentowej). Jeżeli któraś z Was ma ochotę mieć wymarzony nadruk na koszulce, weźcie ze sobą wydruk (jak wyżej drukarka LASEROWA) i koszulkę.

3. Spotkanie z Agą Trawińską

• warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków podczas których każda uczestniczka zrobi dla siebie krem pod okiem Agi

PROWADZĄCE:

Brygida Dremo

Kosmetolog. Właściciel Akademii Urody Brigitte Kosmetolog – absolwentka OSW kierunek Odnowa Biologiczna z Kosmetologią Wizażystka – absolwentka Międzynarodowej Akademii Estetyki i Piękna Laurel Doświadczenie w zawodzie od 2006 roku

Magda Pietrzak

Pracownia projektów MOUSE_: Realizacja indywidualny projektów na zamówienia klientek, organizacja i realizacja strojów artystycznych i wizualizacji na sesje zdjęciowe, pokazy mody, wykonywanie strojów casualowych dystrybuowanych w Olsztynie.
Od 12 lat w branży odzieżowej – tworzenie projektu, powielanie, produkcja przy współpracy między innymi z producentami z Chin, Turcji, Polski.

Aga Trawińska

Obdarowana wieloma zdolnościami i umiejętnościami. Jej świat twórczy to ogromna ilość płaszczyzn, które się ze sobą łączą. Fotografia, projekty wnętrz i odzieży, eko kosmetyka i farbowanie, malowanie na jedwabiu oraz bardzo szeroko pojęte rękodzieło to dziedziny, w których się realizuje.

Odrobina niezbędnych danych topograficznych:

• LICZBA MIEJSC: 25 par
  • DZIEŃ: 17 listopada 2018 (sobota)
  • MIEJSCE: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, ul. Olsztyńska 28
  • GODZINA: 10.00 – 13.00
  • KOSZT: Dzięki współfinansowaniu szkolenia przez Gminę Dywity całkowity koszt uczestnictwa w warsztacie wynosi 40 zł od pary.
  • ZGŁOSZENIE: Prześlij zgłoszenie oraz dokonaj wpłaty do dnia 12 listopada 2018 r na konto: Fundacja 36 i 6, Różnowo 315, 11-001 Dywity, Polska. Konto  67 2030 0045 1110 0000 0399 1710, tytułem: „(imię i nazwisko uczestnika) warsztaty kobietki Małe i Duże”
    wpisowe: 40pln

Zgłoszenie na warsztaty