!-- Load Facebook SDK for JavaScript -->

Twórcze warsztaty kolędowe (online)

13.12.2020 roku odbyły się warsztaty z tworzenia muzycznych życzeń, czyli cos twórczego i świątecznego dla dzieci oraz młodzieży, z extra Konkursem. Zaprosiliśmy na tę perlistą chwilę nieprzeciętną wokalistkę, kompozytorkę i cymbalistkę -Anię Brodę. Pierwsza, warsztatowa odsłona przyniosła wiele radości nam, Ani i dzieciom, które wzięły udział w warsztatach muzycznych/kolędowych.

Więcej o warsztatach: TUTAJ

Nominacja do EDUinspiracji

Czasami zwykłą codzienność przecinają i tym samym zatrzymują nas w czasie nietuzinkowe informacje. No i taka właśnie pojawiła się w naszym fundacyjnym kręgu. Otóż, okazało się, że projekt „Bądźmy w kontakcie” poświęcony depresji wśród młodzieży, finansowany przez Europejski Korpus Solidarności, wspierany również finansowo przez życzliwą Gminę Dywity otrzymał nominację do prestiżowej nagrody konkursu EDUinspiracje, inicjatywy podejmowanej przez FRSE już po raz czwarty.

Wraz z młodzieżą z grupy inicjatywnej „Kaktus” po ogłoszeniu nominacji, której się nie spodziewaliśmy, doświadczyliśmy całej palety uczuć, od zaskoczenia z szeroko otwartą buzią, przez niedowierzanie, aż po sięgającą sufitu euforię. Działanie wypływało z czystych pobudek chęci zmiany świata na lepszy i ta prawda została dostrzeżona. Stąd tyle wzruszeń…

Dziękujemy za to ogromne wyróżnienie. Warto żyć z pasją do ludzi, „tracić” dla niej cenny czas. Warto zatrzymywać bieg rzeki. Fundacja 36i6.

https://www.frse.org.pl/program/eduinspiracje/