Nabór do chórku

UWAGA, UWAGA, startujemy z kolejnym muzycznym wydarzeniem. Rozpoczynamy NABÓR DO DZIECIĘCEGO CHÓRKU, który wystąpi w grudniu, z repertuarem „Kolędy narodów”. Repertuar jest naprawdę przepiękny, ale i ambitny. Dlatego zaczynamy już teraz 🙂

  • Masz 6-12 lat?
  • Lubisz śpiewać i chcesz poznać kolędy różnych narodów?
  • Chcesz wystąpić na uroczystym Koncercie Bożonarodzeniowym z udziałem zawodowych muzyków?

Ten projekt jest dla Ciebie 🙂

Uczestnictwo dzieci w warsztatach oraz koncercie jest darmowe dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy w Dywitach. Dziękujemy 🙂.

Zgłoszenia: kontakt@fundacja36i6.pl, tel: 668-270-950
Podaj: imię, nazwisko opiekuna, imię i wiek dziecka, doświadczenie wokalne, telefon i mail do kontaktu.

kolędy olsztyn

Pod jednym dachem nieba

„Pod jednym dachem nieba”- spotkanie z sąsiadami z Zaolzia (Hradek – 15-21.08.2016)

Już wkrótce grupa 20 osób wyjedzie do Hradka. Będzie to spotkanie z naszymi sąsiadami z Zaolzia.

Główny cel naszego wyjazdu to nawiązanie relacji przyjaźni z czeskimi Polkami, poprzez wspólne wsłuchiwanie się w głos historii emigracji Polaków, w głos teraźniejszości i może wspólnej przyszłości, czyli dalszej współpracy. Elementem łączącym obie grupy, polską i czeską, jest fakt, iż pochodzą z mniejszości wyznaniowych. Chcemy jako Polacy z różnych rejonów Polski, zapoznać naszych partnerów z obecną sytuacją w naszym kraju, podzielić się informacjami o Polsce, pod kątem gospodarczym, turystycznym, kulturalnym, mniejszości wyznaniowych, itp. Chcemy zachęcić do przyjazdu do Polski, w szczególności na piękne tereny Warmii i Mazur. Chcielibyśmy również nawiązać trwałą relację między naszą młodzieżą a młodzieżą z Zaolzia. Płaszczyzną budowania międzynarodowego pomostu byłby wspólny projekt z Programy Erasmus+- „Międzynarodowe Inicjatywy Młodzieżowe” (Projekt „LEGO”).

Mamy nadzieję, że realizacja projektu przyczyni się do zbudowania trwałej relacji i regularnego kontaktu, który jest cenny, wzmacniający i budujący otwartość obu stron…
Podczas tygodniowego wyjazdu do Hradka, odbędą się wykłady, panele dyskusyjne, prezentacja historyczna, warsztaty kulinarne dla kobiet, koncert polskiej, autorskiej muzyki.